HostingSvet internetu

Gigaserver vypustil výborne nabitý hostingový balíček EXTRA

Gigaserver pred nejakým časom spustil reklamnú kampaň na Facebooku, ktorá láka na novú službu, presnejšie balíček služieb EXTRA. Podvedome zlanárený rôznymi inými ponukami už som sa vycvičil, že pred Vianocami je neradno veriť všetkému. Až pri riešení celkom iného projektu, kde zákazník hľadal riešenie pre zväčšenie schránky, som sa odhodlal prečítať si, či ponuka ponúka. Lákadlami sú neobmedzené emaily a veľký priestor bez niektorých obmedzení. A v čom je háčik?Ťažko sa tomu verí, no v tomto prípade v ničom. Akcia pritom platí aj pri uplynutí roka v rámci ďalšieho predĺženia.

Gigaserver Hosting

Po pravde, z predošlej ceny zhruba 50 EUR za 5 GB priestor prejsť na nový balík za 32 EUR s hostingom 10 GB a neobmedzenými emailami, znamená zmena jedine k lepšiemu. Faktom je, že zákazník môže v súčasnosti získať oveľa viac za oveľa menej peňazí, pričom zostáva štandardom technická podpora, výborné vlastnosti hostingu, dostupnosť, rozhranie emailov, neobmedzené poddomény a málo obmedzení majú užívatelia aj pri emailoch, mimo kapacitu. Balíčkom EXTRA niektoré projekty u nás získavajú výborný priestor za oveľa menšiu cenu. Stačí len využiť akciu.

Prečo Tarif EXTRA?

  • Kapacita 10 GB pre FTP a obsah MySQL
  • email stráca kapacitné obmedzenie, skrátka sú schránky už neobmedzené
  • súčasťou je doména CZ a cena je tak postavená pri tejto doméne. Ak chcete inú doménu alebo predĺžiť svoju, samozrejme cenový rozdiel tam je, no je počítaný v závislosti od konkrétnej koncovky, stále však pôjde o výhodný balík.
  • neobmedzený počet databází, ftp účtov a aliasov. Niečo také môžete hľadať aj celé roky a nakoniec to máte odrazu pod nosom. Toto vylepšenie ocenia najmä vývojári, ľudia s komunitnými stránkami a agentúry, ktoré neustále tvoria.
  • memory limit je 256 MB

Jeho cena v CZK je 675,- bez DPH a 817,- Kč s DPH.
Pre objednanie je konkrétna stránka: www.gigaserver.cz/extra

TIP: Zaujímavosťou je, že akciu môžu využiť aj tí, čo už svoje hostingové programy majú, no chceli by ho navýšiť a zmeniť na EXTRA. V prípade, ak má služby s menšími parametrami a platia viac, je zákazníkovi počítaná aj zľava za súčasný hostingový program, ktorý je nevyužitý do dátumu jeho bežného skončenia a táto zľava sa odpočíta od ceny 32,60 €. Táto cena v súčasnosti platí pri prepočte z CZK.

TIP: V súčasnosti ide o najlepší program Gigaserveru v rámci pomeru rozsah služieb / cena. Disponuje totiž výbornou kapacitou, výkonom, možnosťami a emailami. Pre nové projekty, ktoré budú mať hneď na začiatku tendenciu rásť, alebo slúžiť ako web s veľkým objemom dát, je to ideálne riešenie.

You may also like

More in:Hosting