Na internete nachádzajú svoje uplatnenie provízne systémy. Na stránkach sú nástrojom, ako získať z reklamnej plocjhy o niečo viac. Jeden zo systémov, ktorý si dnes predstavíme, je určený na provízny predaj kníh. Prislúcha k internetovému kníhkupectvu bux.sk, odkiaľ pomocou špeciálnych kódov, alebo vygenerovaných bannerov, môžete propagovať ponuku. Samozrejme všetky nákupy, ktoré sú vytvorené cez bannery na Vašom webe s identifikátorom vám prinášajú zisk. Minimálny zisk za odporúčanie kníh webmaster získa vo výške 5% a viac.

Zapojenie do programu
Zaregistrovanie do systému je možné aj prostredníctvom tohto odkazu. Inak je pomerne komplikované dostať sa k nemu. Pri registrácií potrebujete zadať hlavný portál, na ktorom chcete prezentovať bannery s ponukou kníh a teda odporúčať za províziu knižné tituly, literatúru, slovníky, alebo filmové dvd, audioknihy a elektronické knihy taktiež. Potešujúca je platnosť Cookies. V podstate ide o obdobie, počas ktorého sa vám započíta provízia od kliknutia na banner až po zrealizovaný nákup. Presahuje viac ako 30 dní.

kniznica

Partnerský program na predaj kníh si v tomto prípade nežiada mať IČO a DIČ hneď na začiatku pri registrácií. Stačí, keď tieto údaje uvediete vo faktúre pri vyfaktúrovaní nazbieranej provízie.

Leave your vote

Comments

0 comments