Tlačové správy

Akčné leto so 4K kamerou LAMAX W9.1, vodeodolnou aj bez puzdra

Či už ste nadšený kameraman, laik alebo profesionálny tvorca videoobsahu, zapamätajte si svoje jedinečné letné zážitky. Nezáleží na tom, či budete práve surfovať na vlnách, potápať sa popri útesoch alebo len relaxovať s kamarátmi pri pivku. Vďaka akčnej kamere LAMAX W9.1 zaznamenáte všetko, čo si budete chcieť pripomínať znova a znova.

Lamax kamera

LAMAX W9.1 je vodeodolná aj bez púzdra

Je zvykom, že na to, aby akčná kamera bola nie len otrasu vzdorná, ale aj vodeodolná potrebuje púzdro. Tu je situácia iná. Do hĺbky 12 metrov si vystačí so svojou vlastnou konštrukciou. Je vodeodolná a zvláda aj tlak vody pre bežné šnorchlovanie. Do hĺbky väčšej než 12 metrov sa bežne Slovák ani neponára a tak je táto vlastnosť plne využiteľná. Za predpokladu, že nestrácate kameru a nelovíte ju potom z hlbšieho dna. 4K kvalita je dnes už štandardom, s ktorým počítame, aj chceme počítať pri nahrávaní.

Navyše môžete využiť veľa vychytávok, ako napríklad super slowmotion režim alebo pôsobivé timelapse shoty, ktoré vašim záberom dodajú tú pravú jedinečnosť. A ani vody sa netreba báť. Kamera sa pýši vodeodolným telom až do 12 metrov, nie je teda problém, vyraziť s ňou pod hladinu a urobiť bezkonkurenčné zábery. S vodeodolným puzdrom, ktorý je súčasťou balenia sa navyše bez starostí môžete vydať až do 40 metrov.

Akčná kamera LAMAX W9.1 je dostupná za odporúčanú cenu 154,99 EUR na www.mall.sk

You may also like