Praktické

Čínske zásielky môžu prísť aj skôr. Banggood má sklady v Čechách

Čínsky obchod Banggood známy predovšetkým elektronikou, a rôznych dielmi pre domácich kutilov, môže prekvapiť svojimi zásielkami a rýchlosťou doručenia. Tajomstvo sa ukrýva v tom, že pre niektorý sortiment má sklady priamo v Českej republike. To nie len že znamená rýchle doručenie, v rámci ktorého hovoríme o dvoch až troch dňoch od objednávky, ale najmä ide o minimalizovanie problémov pri zadržaní zásielky na colnici a vyžadovaní úhrad cla. Objednávajúci sa pritom má pripraviť len na pár drobností.

online nákupy

Banggood a jeho rýchle zásielky z Čiech cez muj-eshop.cz

Zaujímavosťou je, že pri nákupe na Banggood sa môžete stretnúť s možnosťou výberu, či chcete tovar odoslať z CN alebo CZ. Tento rozdiel v našom prípade neznamená rozdiel v cene. Miesto odoslania pritom znamená veľkú výhodu aj pre Slovákov. Doručenie netrvá tak dlho. CZ možnosť sa týka len malej časti ponuky.

Výber odosielateľa na banggood

Zásielky následne prichádzajú cez Packetu. Inou zvláštnosťou však je, že je ako odosielateľ uvedený ako muj-eshop.cz. Zaujímavosťou pritom je, že tento eshop nefunguje a ani nie je známy. Svojho času šlo o voľnú doménu a nie je na nej prevádzkovaný žiaden eshop. Samotným objednávateľom to samozrejme nevadí. Trochu však zmetie a popletie názov iného a neznámeho obchodu. Sledovacie číslo je však nakoniec presne to, ktoré sa objavuje v súpise objednávok na Banggood portáli.

You may also like

More in:Praktické