Praktické

Bazar.sk lákal na rýchle pridávanie inzerátov. Je to pravda?

Počítače na Bazar.skBazar.sk spolu s Bazos.sk sú na Slovensku najväčšími inzertnými portálmi. Dá sa povedať, že mnohí predávajúci siahajú po obidvoch službách. Uprednostniť jednu pred druhou je možné aj na základe skúseností rýchlosti úspešného predaja, alebo aj pre prehľadnosť a ovládanie. V minulosti sme sa opakovane stretávali s kampaňou, ktorá informovala o rýchlosti pridávania inzerátu na bazar.sk. Je to naozaj “raz-dva-tri”?

Na Bazar.sk je výhodou, že ako súčasť Azet.sk je ho možné používať s jedným účtom rovnakým aj pre cas.sk a ďalšie portály. To je vlastne určitým overením identity. Inzerát sa dá vydať aj bez prihlásenia. Prihlásením však má užívateľ výborné rozhranie vlastnej administrácie, oživovania a úprav inzerátov. V tomto prípade sa nedá veľmi diskutovať, ktorá inzertná služba toto rozhranie ponúka najlepšie a najprehľadnejšie. V mojom prípade je obsah daný v inzerátoch na bazar.sk neskôr zdrojom pre opakované vydávanie aj na iných portáloch.

Fotografie sa nahrávajú okamžite a je ihneď viditeľné, či sa nahrali. Nahraté fotografie je možné presúvať dotykom myši. Nadpis a popis je napísaný ihneď. V porovnaní s Inzercia.sk neprichádzate o nervy pri chybnom zadaní, alebo nevyplnení nejakého okna. Zadávanie mesta je ihneď a telefónne číslo môžete, alebo nemusíte zobraziť. Vydanie inzerátu je v skutku za pár sekúnd, ak máte napísaný text už pripravený. Záverečné okno s potvrdením umožňuje topovanie podobne ako mnoho iných inzertných portálov.

Test: v rámci pokusu s už pripravenými obrázkami a pripraveným textom prebiehalo pridanie od nájdenia vhodnej kategórie (starožitnosti) po vydanie inzerátu presne 16 sekúnd. U vás to môže byť pokojne kratšie, či dlhšie číslo. Hlavné však je, že sa človek nezdrží viac ako je nutné. Podobne tak aj sekcia počítače na bazar.sk.

You may also like

More in:Praktické