Praktické

Jaspravim.sk naozaj funguje – otestovali sme si obe strany

Systémy na zarábanie peňazí sú témou číslo jeden najmä pre tých, čo ich finančné problémy dohnali do zúfalstva, alebo chcú naplniť čas strávený za počítačom nejako zmysluplnejšie. Netreba zabúdať, že o presne rovnakom fakte uvažuje aj tá druhá strana. Buď pripraví systém, ktorí zneužije problémy iných, alebo vznikne niečo, ako slovenské JaSpravim.sk, ktoré pri bližšom spoznávaní dá odpoveď jasne a definitívne na otázky, či je vôbec možné nájsť systém pre zárobok, v ktorom sa dá reálne niečo zarobiť. Vyskúšali sme si, ako funguje JaSpravim.sk a to aj z pohľadu predajcu, aj z pohľadu ponúkajúceho nejakú službu.

Jaspravim - hlavná stránka
foto a portál jaspravim.sk

Ako funguje JaSpravim.sk
Portál je určitým spôsobom inzertným portálom, ktorý buď ponúka, alebo dopytuje. Ponuku zadávajú ľudia, ktorí niečo vedia, niečo ponúkajú, vyrábajú, alebo len hľadajú uplatnenie svojho času pri počítači. Dopyt zas zadávajú firmy, jednotlivci, organizácie a aj zabehnutí používatelia JaSpravim, ktorí potrebujú pomoc, vyriešenie problémov, hľadajú nejakú konkrétnu službu, alebo drobné úkony. Základom je fakt, že ktokoľvek niečo ponúka, môže o tom dať vedieť ostatným a tých môže inzerát zaujať a službu, či výrobok si objednať. Jasná je pritom cena, popis služby, aj hodnotenia predávajúceho, alebo zadávateľa, ktoré sú indikátorom čestnosti a vôbec profesionality. Neraz sa môžete stretnúť s predávajúcimi, ktorým záleží na ich hodnotení a preto svoju prácu vykonávajú na maximum. Čím lepšie a čím viac hodnotení, tým lepší rating a aj dostupnosť a viditeľnosť ponuky takýchto ľudí. Aj to je určitou zárukou toho, že hľadajúci a vôbec ten, čo drobnú prácu nakupuje, získa kvalitu. Nikto sa navzájom nemusí poznať, vidieť do tváre, vidieť do postupov a poznať meno toho druhého. Prostredníkom je JaSpravim, ktoré chráni obe strany pred zneužitím tým druhým.

Peniaze sú reálne
Treba spomenúť a nevynechať, že peniaze, ktoré sa objavujú v tomto systéme a sú úhradou za každú vyrobenú stránku, vyrobené logo, návrh, podnikateľský zámer, náramky, kraslice, kresby, výučby tanca, alebo vašich plánov na drobnú stavbu, technickú dokumentáciu a akúkoľvek inú službu, sú reálne. Ten čo nakupuje svoje reálne peniaze vkladá do systému JaSpravim.sk a systém ich následne vypláca tomu, čo prácu vykonal. Medzitým je len malá časť provízie, ktorá je však nevyhnutná. Nákup služieb a drobnej práce vydáva aj faktúru, čím ide o podstatné plus pre firmy. Tie môžu služby nakupovať priamo tu a nechať si ich vyfakturovať do svojich nákladov hospodárenia. Provízia, ktorá prechádza na JaSpravim.sk je čisto odpustiteľná vzhľadom na prepracovaný systém, záťaž na server, množstvo otázok a schvaľovaní inzerátov, ktoré zamestnávajú celý tím ľudí. Služby a schopnosti, ktoré by inak nenašli uplatnenie, ich zrejme neraz nájdu práve tu vďaka výraznému marketingu a podpore, o ktorú usilujú autori systému. Zarobené peniaze je možné prijať na Paypal, alebo na bankový účet. Úhrada za služby je možná rovnako tak z oboch systémov, prípadne z TatraPay.

Naše tipy:

  • Sledujte pri nákupe služieb hodnotenia, často sú indikátorom kvality práce
  • Profil každého, čo niečo ponúka, obsahuje viacero prvkov, ktoré zobrazujú jeho profesionalitu a schopnosti. Miestny rating je tak trochu aj motiváciou k lepšej práci a permanentne živej ponuke.
  • Ak hľadáte niečo, čo v ponuke nie je, rozmyslite si presnú špecifikáciu dopytu a pridajte ho medzi inzeráty. Nezabudnite aj na cenu a množstvo, či rozsah práce za túto cenu. Na takýto dopyt sa môžu ozvať ľudia, ktorí sa ho budú chcieť naplniť.
  • Inzeráty prechádzajú schvaľovaním, no aj pri precíznom oku sa v stovkách inzerátov môže objaviť niečo, čo nemusí byť jasné. Pokojne sa preto pýtajte. Ak nie je definované, ako dlhý má byť článok, v akých farách je obrázok vyhotovený, alebo o akú kvalitu papiera ide. Čokoľvek chcete vedieť, pýtajte sa. Každá správa je notifikovaná do emailu predajcu a tak ak sleduje email, nepochybne má prehľad aj o dianí na JaSpravim.sk
  • Firmy ocenia možnosť získania faktúry za vykonanú prácu
  • Bežný človek ocení rýchlosť, jednoduchosť fungovania, ovládania, predaja a systém ochrany oboch strán.
  • Komunikujte cez JaSpravim.sk. Je to férové aj vzhľadom na to, že služba našla jednu aj druhú stranu, umožnila ich spojiť a vynakladá veľké úsilie na to, aby sa práve dopyt a ponuka našli a spojili do podoby vykonanej splnenej práce, alebo naplnenia potreby.

You may also like

More in:Praktické