Download & Share

Profesionálna WordPress téma sa dá vyskúšať pred kúpením

Ako jeden z mála predajcov profesionálnych tém pre WordPress, výrobca MyThemeShop.com ponúka novinku v podobe možnosti otestovať si tému WordPress aj bez toho, že ju kúpite. Môžete si tak naplno vyskúšať nahrávanie, editáciu, nastavenia a pridávanie obsahu v danej téme. TO využijú a poteší to najmä všetkých tých, ktorí majú obavy nakúpiť nové témy z obáv pred neschopnosťou ich ovládania.

Try it for free

Pri kúpe si ju môžete vyskúšať

Pokiaľ budete mať záujem vyskúšať si niektorú tému z ponuky spomínaného výrobcu, ponúka to prostredníctvom stránok https://demo.mythemeshop.com/, kde si môže každý záujemca vyskúšať TRY IT FOR FREE. Vyskúšať si to tak môžete zadarmo a potom až po vyskúšaní a kúpe licencie, už viete, že toto téma zvládne, alebo nie. Po pravde, MyThemeShop sú práve tie jednoduchšie témy, kde nie je nutné obávať sa príliš nedorozumení a nepochopení.

Nová téma nemusí byť vždy zárukou úspechu

Nová téma, ktorú si za nemalé peniaze kúpite na rôznych veľkých portáloch, napríklad cez Envato, je neraz krásna na deme, ale v skutočnosti ju nedokážete do tej podoby nastaviť ani po niekoľkých dňoch. Napluginované stránky, ktoré kolabujú len čo sa neaktualizuje, alebo naopak aktualizuje len jeden z pluginov, vydrží niekoľko mesiacov, prípadne pár rokov. Priveľmi náročné úpravy na niektoré stránky si vyžadujú prvky, nastavenia statickej stránky ako prvej home page a ďalšie komplikované úpravy. Kúpiť tému bez vyskúšania, ako sa nastavuje, teda môže byť riziko.

You may also like