Tlačové správy

Ako si vyhľadať ubytovanie na internete?

Plánujete dovolenku, no neviete si dať rady s výberom vhodného ubytovania? Agentúry sprostredkujúce ubytovanie na Slovensku si za svoje služby pýtajú nemalé peniaze a preto je určite cenovo výhodnejším riešením rezervácia ubytovania na vlastnú päsť. Ako však zvoliť to najlepšie ubytovanie, ktoré bude spĺňať všetky Vaše očakávania? Jednoznačne najosvedčenejším spôsobom je využitie služieb internetového portálu MegaUbytovanie.

vyhľadávanie a hľadanie Portál MegaUbytovanie pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 11 rokov. Jeho výhodou je aj rozšírenie pôsobnosti na český trh, na ktorom vystupuje pod oficiálnym názvom MegaUbytko. Za dobu svojej existencie nadviazal spoluprácu s už viac ako 5 500 ubytovacími zariadeniami a to je hlavný dôvod, prečo si z jeho internetovej ponuky vyberie naozaj každý. K výberu ubytovania slúži pokročilé filtrovanie, za pomoci ktorého si okrem základných požiadaviek akými sú miesto pobytu, termín, počet osôb a typ ubytovania (chata, chalupa, drevenica, apartmán, ubytovanie v súkromí, penzión, hotel, ubytovňa, motel, kemp), dokážete ľahko vyfiltrovať aj špecifickejšie požiadavky. Takýmto spôsobom si na portáli dokážete napríklad zobraziť len ubytovacie zariadenia:

  • vhodné pre rodiny s deťmi
  • uplatňujúce rekreačné poukazy
  • so saunou
  • s vírivkou
  • s kúpacou kaďou
  • s bazénom (vnútorným alebo vonkajším)
  • s oploteným pozemkom
  • situované na samote

Možností filtrovania je však ďaleko viac. Ak teda bude Vaším cieľom napríklad chata na prenájom pre 8 ľudí na strednom Slovensku, ktorá bude mať k dispozícií saunu, ohnisko, vonkajšie detské ihrisko s trampolínou a oplotený pozemok, filtrovaním si takúto chatu bezproblémovo vyhľadáte.

turistika hory ubytovanie chaty

TIP: Jedným z najpopulárnejších filtrov na portáli je zároveň filter Lacné ubytovanie. Zaškrtnutím tejto možnosti si na portáli môžete zobraziť len ubytovania, ktorých cena nie je vyššia ako 14 EUR / osoba / noc. Ušetrené peniaze za ubytovanie tak budete môcť počas Vašej dovolenky minúť napríklad na dobrú večeru alebo návštevu niektorej z turistických atrakcií v danej lokalite.

You may also like