Technológie

Sounder2 MAX, bluetooth cestovný reproduktor značky Lamax

Obdobie záhradných párty a grilovania s priateľmi sa nezadržateľne blíži. K tomu neodmysliteľne patrí dobré jedlo, pitie, hudba a zábava. Hudbu ale musí byť poriadne počuť, až potom sa môžete rozvlniť v jej rytme. Čo potrebujete, je LAMAX Sounder2 MAX, malý, avšak výkonný parťák, ktorý rozprúdi zábavu na maximum.

reproduktor Lamax

Reproduktor s výdržou a odolnosťou

LAMAX Sounder2 MAX nie je robustný, vojde sa aj do ruksaku a aj napriek tomu vo svojom tele ukrýva výkon 50 W a luxusný 360° zvuk rovnomerne zapĺňajúci okolie. Súkromný koncert pod šírym nebom si tak môže dopriať každý. Reproduktor je vodeodolný a má výdrž až 20 hodín vďaka 8 000 mAh batérii. Naviac jeho odolná konštrukcia zvládne aj drsnejšie podmienky. Sýty zvuk zaistený technológiou BeatBass® strhne každého k tancu, a keď ide o skutočne veľkú párty, technológia BeatShare® a TWS umožňujú pripojenie ďalších LAMAX repráčikov disponujúcich obdobnou technológiou.

Podľa nálady či hudobného štýlu môžete striedať hudobné režimy medzi priestorovým soundom 3D alebo tým, ktorý podporuje basové tóny. Pripojiť LAMAX Sounder2 MAX je veľmi jednoduché, stačí využiť 3,5mm jack alebo Bluetooth 5.0 a ovládať playlist až na vzdialenosť 18 metrov. AUX kábel aj USB-C na dobitie reproduktora sú už súčasťou balenia. Obklopte sa hudbou v tej najvyššej kvalite a užite si každý deň naplno.

LAMAX Sounder2 MAX kúpite na www.lamax-electronics.com/sk  za 79,99 €.

You may also like

More in:Technológie