Poznáte to, vysnívali ste si drahý mobil a po pár škrabancoch pre poletovanie v kabelke či vo vrecku je jasné, že takéto skladovanie mu nesvedčí. Aj my objavujeme nutnosť chrániť si displej a jeho citlivosť poriadnym puzdrom na mobil. Výmena priveľmi poškodeného displeja na múdrom telefóne nebýva lacná záležitosť a ak si mobil chrániť, dá sa to aj štýlovo. Nuž ak práve teraz nejaké vyberáte, nechajte sa inšpirovať zaujímavou novinkou z pravej talianskej kože, ku ktorej sme sa dostali len náhodou.

kožené púzdro Galaxy pad Belenty

Puzdro od Belenty
Donedávna pre nás neznáma značka pripravila pre majiteľov smartphonov a tabletov veľmi pekné kvalitné kožené púzdra. V elegantnom luxusnom štýle a s precíznym spracovaním sa pýšia podšitím z čisto prírodnej vlnenej plste, čiže displej je tak chránený pri každom vysuvaní, či schovávaní prístroja. Už na prvý pohľad je jasné, že v tomto prípade nepôjde len o ochrannú pomôcku proti poškriabaniu a proti prachu, ale tiež ako módny doplnok pre náročnejších, alebo len tých majiteľov prístrojov, ktorí dávajú osobnej technike osobitný význam a sú pre nich doplnkom. Zaujímavosťou je, že pri vysúvaní a zasúvaní sa automaticky vďaka vnútru čistí plocha displeja a aj jeho zadná strana.

Belenty kožené púzdro

Vychádzajú vo verziách pre mobilné telefóny a aj pre tablety. V dvoch farebných variáciách a to v krémovej a v koňakovej verzii. Prioritne sú tvarované pre smartphony a tablety značiek Apple, Samsung, HTC a Sony. Za značkou Belenty stoja ľudia v Prahe a Ženeve, všetky produkty šijú ručne práve v Českej republike.

zdroj: belenty.com, androidak