Tlačové správy

Stavebné projektovanie bude zábavnejšie s GstarCAD Architecture

GstarCAD Architecture je jedným z CAD programov, ktorý sa dá využiť na technické kreslenie. Jeho pracovné prostredie a nástroje sú prispôsobené predovšetkým pre projektovanie v rámci architektúry. Inovatívne funkcie a efektivita pri používaní vytvárajú program vysokej kvality, ktorý je však aj cenovo dostupný. Čo by ste mali o tomto programe vedieť? Aké sú výhody GS Soft programov?

Projektovanie

GstarCAD Architecture – skvelý program s množstvom zaujímavých nástrojov

GstarCAD Architecture patrí medzi CAD programy vysokej kvality. Tieto programy slúžia na tvorbu výkresov v rámci technického kreslenia. Sú finančne dostupnejšou verziou AutoCAD programu a spoločnosť GstarCAD poskytuje mnohé verzie programov pre rôzne účely. Môžete tak pracovať so štandardným programom GstarCAD Standard alebo GstarCAD Professional. Dostupné sú aj špecifikované verzie GstarCAD Architecture alebo GsatCAD Mechanical.

GstarCAD Architecture predstavuje konkrétny program na technické kreslenie využíva asociatívne a parametrické stavebné komponenty pre tvorbu stavebného plánu vo forme technického výkresu. Je teda vhodný výlučne pre ľudí zaoberajúcich sa kresbou stavebných 2D výkresy a 3D modely sa dajú generovať synchrónne, pričom si môžete vytvoriť aj 3D vizualizácie budovy. Tento program zároveň poskytuje celý súbor profesionálnych a inovatívnych funkcií ako sú napríklad stenové prepojenia, arkierové oná, správa štatistiky objektu, či súradnice.

Základnou výhodou tohto programu je inteligentná prevádzka, ktoré zabezpečuje svojou efektivitou výrazné ušetrenie času. Výkresy je možné otvárať a spracovávať cez My Cloud, vďaka čomu sa prístup dá jednoducho zdieľať s viacerými zariadeniami. Takáto kompatibilita uľahčuje aj tímovú prácu a viete pracovať kdekoľvek a kedykoľvek. Tento program je pre architektonické účely vhodnou alternatívou za AutoCAD LT.

Softvér pri kreslení poskytuje rôzne štýly stien, okien, schodov, stĺpov, striech a ďalších objektov, vďaka čomu môžete jednoducho tvoriť a upravovať vlastnosti. Všetky stavebné komponenty, ktoré sú nakreslené synchrónne na architektonickom pláne je možné zobraziť vo forme 3D. Kótovanie je nesmierne jednoduché. Do výkresu je možné vkladať rôzne symboly podľa potrieb tvorcu (napríklad značky ako sú šípky, či symboly nadmorskej výšky).

Výhody GS Soft programov

Okrem tohto programu poskytujú GS Soft aj ďalšie už vopred spomenuté. Môžete tak pracovať v 2D CAD akým je napríklad GstarCAD Professional. Ten však okrem 2D rozhrania umožňuje vytvárať aj 3D objekty. Tiež je možné využívať GstarCAD Mechanical program vhodný predovšetkým pre strojárenské kreslenie. Všetky tieto programy si môžete zadovážiť aj v bezplatnej mesačnej verzii, kedy si ich môžete vyskúšať v plnej kráse.

Cenovo ide o dostupné programy, ktoré majú identické pracovné prostredie ako AutoCAD, vďaka čomu sú ekonomickejšou alternatívou tohto velikána. Pre používateľov prinášajú stále nové vylepšenia, ktoré si môžete pravidelne aktualizovať. Aktualizácia je ale individuálna, aby ste mohli mať program, vždy v takom stave v akom sa vám najlepšie pracuje. Výhodou je určite aj to, že s týmito programami ušetríte čas aj peniaze.

You may also like