Download & SharePraktické

Videoarchív na Filmpopular.cz zahŕňa viacero televízií a stojí za pozornosť

Súčasťou programového balíka viacerých poskytovateľov televízneho vysielania sú aj známe televízie CS film, WAR, KinoSvět, CS mini venovaná deťom a HOROR film. Všetky televízie vysielajúce v českom jazyku prevažne dokumentárne filmy, alebo aj klasické filmy či detské rozprávkové vysielanie samozrejme závisia od konkrétnej televízie. Málokto však vie, že si všetky tieto kanály môžu pozrieť aj v rámci archívu jednotlivo podľa dielu na stránkach https://filmpopular.cz

film popular

Za pozornosť nepochybne stojí

Nachádza sa tu kompletná tvorba a vysielanie televízie. Všetko je roztriedené a zoradené so seriálov v prípade viacerých dielov. Všetko je priamo spustiteľné aj bez prihlásenia. Minútová ukážka má presvedčiť a v niektorých prípadoch môže dokonca úspešne. Celé videá sú prístupné až v rámci platenej služby.

199 CZK vrátane DPH je cena za prístup na celý rok. V porovnaní s inými archívmi je to v podstate smiešna cena, či skôr cena symbolická. Najmä v prípade, keď si chcete na počítači alebo na mobile pozrieť konkrétnu sériu, seriály, filmy kedykoľvek. Celoročný prístup je nakoniec vhodným a bezbolestným riešením vzhľadom na fakt, že väčšinu je prístup do archívov obmedzený na mesiac, prípadne je na mesačnej bázy.

 

You may also like