Novinky

Obchod GearBest napreduje, láka výbornou cenou aj originálnymi darčekmi

tonery

Obchod GearBest sledujeme už pár rokov. Jeho silná kampaň na Facebooku zaujala aj ľudí zo Slovenska, takže aj u nás vedia, kde môžu nakúpiť. Remarketing si už následne človeka udrží. GearBest.com svoj imidž založil na špeciálnych vychytávkach, rôznych darčekoch a veciach, ktoré ste bežne nemohli vidieť v predaji u nás.

GearBest obchod

Rôzne vynálezy, darčeky, šokujúce aj podivné veci, no hlavne množstvo elektroniky. Lietajúce drony už za pár eur, hračkárske modely od drobných dvojciferných súm, pokračujú cez počítače a mobily. Dnes už v ponuke nájdete aj 3D tlačiarne, či bicykle na elektrický pohon.

V roku 2018 už prekvapuje bohatším zastúpením hlavne klasickej elektroniky a smartfónov. Mimo Facebook reklamy siaha aj do ďalších sfér marketingu, takže vidíme oveľa výraznejší rast ako po minulé roky.

Gearbest láka na zľavy

Na hlavnej stránke GearBest.com láka na zľavy. Z minulosti povinnosť preukazovať sa fotokópiou dokladov zanikla, takže dnes postačí uhradiť objednávku a mať vyplnené všetky údaje nevyhnutné pre objednávku. Predsa len aj nové zákony GDPR sú o ochrane spotrebiteľa a GearBest teda nepotrebuje viac ako je nutné. Ide o čínsky tovar, ako inak, hoci predajcov s rovnakým tovarom je niekoľko aj na Slovensku, pochopiteľne vo vyšších cenách. GearBest k tomu pridáva aj viacero kupónov s ktorými láka na konkrétne produkty.

Zopár tipov:

Obchod je vyskúšaný, doručuje aj na Slovensko, často krát bezplatne. Je však odporúčané sledovať výšku nákupu. Už nákup za 25 EUR podlieha platbe CLO, presne tak ako pri Aliexpres alebo eBay. Takže sa môže stať, že budete ešte colnici dokladovať cenu a zaplatíte tých pár eur clo. Pri cenách produktov sa to ale vždy oplatí, aj keby malo ísť o drahší mobil. Napríklad značka Xiaomi, ktorá je na Gearbest pomerne bohato zastúpená.

You may also like

More in:Novinky