Svet internetu

Centrum.sk navyšuje kapacity emailových schránok svojim užívateľom

tonery

Jedna z najstarších poštových schránok na Slovensku a vôbec portálov, ktoré sa veľmi nezmenili a stále ponúkajú emailové rozhranie bezplatne svojim používateľom, Centrum.sk, sa v niečom po rokoch mení. Zmena je to pritom pozitívna, keďže aj vzhľadom na rok 2017 je miera použiteľnosti a zaplnenia schránok čoraz väčšia.

Centrum.sk kapacita schránok

Kapacitne sa pritom nemusí meniť len veľkosť v MB a GB, ale tiež limit počtu správ samotných. Ešte donedávna vás totiž Centrum.sk obmedzilo na 50 000 emailov. Pre tých, čo majú schránku na Centrum.sk viac ako desať rokov a majú záujem mať email aj ako archívny nástroj, však bol tento limit veľmi nevhodný. To sa však mení. Už niekoľko dní prichádza Centrum.sk s novinkou.

Za vernosť sú odmeny a vylepšená schránka Centrum.sk

Používatelia free emailu na Centrum.sk, ktorí majú svoj účet potvrdený mobilným číslom, sú overeným používateľom. Vďaka tomu získajú 4980 MB priestoru navyše a limit zvýšený o 10 000 správ. K schránke si po novom môžete prirobiť ďalšie a ďalšie nadlimity počtu správ, a k tomu aj voľné MB len tým, že čítate články po prihlásení do schránky. Čiže klikáte na články, čo možno mnohí robia aj bežne, prípadne čítajú správy z infotextu. Ak by centrum.sk do infotextu nepašovalo prípravky na chudnutie a niektoré zárobkové metódy, ktoré konajú protizákonne a zavádzajú svojich zákazníkov (inzerenti samotní, nie centrum.sk), možno by bol aj samotný infotext použiteľný. Po rokoch je to však prvá výhoda za príjem týchto správ a ich čítanie. Preto ich zbytočnosť už neplatí.

Zaujímavým prvkom je nastavenie alternatívneho emailu, kam príde heslo v prípade zabudnutia hesla k aktuálnej schránke. V takom prípade vám pribudne až 400 MB a 3000 správ nadlimit. Pri Centrume by to bolo o niekoľkých výhodách a novinkách. Len nedávno nám pribudla možnosť aktivovať si kôš pre hromadné správy. Škoda len, že stále nepribudla možnosť vypnúť reklamy pod prihlásením na hlavnej stránke Centrum.sk, kde neustále stránky propagujú zázraky na chudnutie a výučbu jazykov na pochybných fingovaných stránkach, pri ktorých praktikám zákazníkov neochráni ani 100 trestných oznámení.

Prehľad hodnôt sľubovaných za jednotlivé kroky:

Prvý krok    Úspešná    –  registrácia    +5020 MB    +40000
Overený používateľ    –     Aktivácia veľkej schránky    +4980 MB    +10000
Keby zlyhala pamäť    –     Zabezpečenie schránky alternatívnym e-mailom    +400 MB    +3000
Poctivý triedič    – V schránke je zapnutá hromadná zložka.    +300 MB    +3000
Vášnivý čitateľ    –     V schránke sa zobrazuje pásik správ.    +300 MB    +3000
Rozvážny zákazník    –     Odmena za každé otvorenie infotextu    +7000 MB    +21000
Každý deň v obraze    –     Odmena za prečítanie článku na úvodnej stránke    +7000 MB    +21000

You may also like