Hosting

Elbiahosting ponúka plne automatizovanú registráciu SK domén

Zaujímavou novinkou, ktorá je už aktuálna nejaký čas je na Slovensku ponuka webhostingovej spoločnosti ponúkajúcej kvalitný webhosting Elbiahosting služby Elbia NIC. Ako už názov napovedá, má čo dočinenia s doménami a konkrétne tou slovenskou. Po zaregistrovaní a prihlásení do svojho účtu je možná okamžitá registrácia, ale najmä prehľadná správa vlastných slovenských domén. Ak sa teda podarí nájsť čerstvo uvoľnenú doménu a nechcete čakať na fyzický zásah pracovníka na webhostingu, je možné doménu získať priamo platbou, alebo uhradením vopred pripraveným kreditom. Doména sa tak ihneď registruje. Ďalej služba ponúka samozrejme priamu správu DNS záznamov, zmeny údajov pri doméne a každý má tiež dohľad nad práve expirovanými doménami, ktoré je možné rovno odchytiť. Zdá sa, že tak nedočkavci získajú pomerne rýchlo možnosť chytiť tú doménu, ktorú potrebujú.

Zaujímavý multihosting
U spomínanej spoločnosti v prípade hostingu môže zaujať ich lacný multihosting (mesačne 11,99 EUR aj s DPH), čo je služba vhodná pre tých, čo majú viacero domén a nechcú pre každú jednu platiť samostatný hosting. Multihosting je nepochybne výhodou pre tých, čo chcú samostatné priestory a ftp pre každú z domén, vlastné emaily a priestor veľkosti 6000 MB.
Samozrejmosťou je pri rôzne veľkom počte domén aj neobmedzený počet databáz, ktoré bývajú pri niektorých iných službách obmedzené. Inak služby v emailoch nie sú nijako obmedzené v žiadnom webhostingovom programe.

You may also like

More in:Hosting