DoményHosting

.EU doména sa propaguje aj cez akcie na Polo tričká pri registrácií

EU tričkáPlánujete si kúpiť .EU doménu a zriadiť si hosting pre nejaký svoj nový projekt? Aj my sme dnes siahli po jednej doméne s hostingom, keďže gigaserver.cz ponúka aj polo tričko ku každej takejto objednávke, dokonca bez rozdielu, či ste z ČR alebo SR. Plán zriadiť si menší portál čisto na jednu tematiku tak dostal podnet v podobe bieleho trička s oficiálnym logom .EU domény. Takýchto tričiek je pre milovníkov domén a internetového sveta v našich končinách málo a .EU doména patrí po imidžovej stránke a v zhľadom na trochu výraznejší marketing, k tým populárnejším. Možno môže za to aj cena, ktorá patrí medzi stále dostupné a priaznivé oproti SK doménam.

Aké sú podmienky pre darček u Gigaserver
Akýkoľvek hostingový tarif, s ročnou platbou, pokojne aj ten najmenší, s doménou .EU. K nej spoločnosť odosiela tričko poštou na adresu uvedenú pri objednávke. V prípade väčších hostingových tarifov je potom doména zadarmo.

EU akosi lepšie vidieť
V porovnaní s inými doménami, respektíve v porovnaní s neviditeľnou SK doménou po marketingovej a propagujúcej stránke, je EU koncovka na výslní. Sú to opakované cenové akcie, zvýhodnené ceny, prípadne domény zadarmo, či za smiešne peniaze. Nedávno sme získali za EU doménu a jej zakúpenie USB kľúč, inokedy je celkom zadarmo. Dnes tričko. EU na jednej strane vidieť v reklame, na druhej strane láka aj na nízke ceny. Keď tak rozmýšľam, prachom mi leží zopár EU domén, ktoré by potrebovali projekt…

You may also like

More in:Domény