NovinkySvet internetu

Pohreb herca Micheale C. Duncana zneužitý vo virálnej stratégii na FB

tonery

Na Facebooku sme opäť narazili na prípad nechutného využívania ľudí a ich citov pre šírenie vlastnej virality. Provokácia ľudí k LIKE a komentárom je dnes vyvolávaná naozaj čudesnými spôsobmi, ale nechýbajú ani tuipé detské riekanky a množstvá citátov amatérsky vložené na rôzne imidžové fotografie. Facebook je doslova plný bordelu a medzi tým sa dá nájsť aj viacero pokusov o pútanie pozornosti a hry na city. Na tejto stránke sa podarilo nájsť fotografiu z pohrebu známeho amerického herca z filmov ako Armageddon, Zelená míľa, noc v Roxbury a v ďalších. Očividne s úspechom.

Pohreb Michaela C. Duncana zneužitý na Facebooku

Niekto to vie, hoci za cenu vlastne dôstojnosti a slušnosti. Text v príspevku si priamo žiada, aby ste ho neignorovali a LIKE znamená nejaký rešpekt. K čomu? Opäť len snaha slangom upútať mladú generáciu… a to všetko naozaj funguje. Čísla týkajúce sa popularity o tom hovoria samé za seba.

Na odpoveď, Kam sa dnes dá dostať s pocitovosťou? poznáme jasnú odpoveď. Vidíte tu stoličku, na ktorej sedíte? Tak ďaleko od nej určite nie.

You may also like

More in:Novinky