Wooky AkciaVeľkú vianočnú akciu na TOP 100 e-kníh spustilo Wooky v týchto dňoch. Oslovuje všetkých, ktorí čítajú e-knihy na tabletoch, v čítačkách, smartfónoch, ale aj v Kindle od Amazonu. Elektronické knihy totiž zažívajú u nás boom – výrazne sa rozširuje ponuka, dvaja najväčší hráči prichádzajú stále s novými akciami a čísla posledných mesiacov hovoria jasne: e-knihy máme čoraz radšej. Aj preto sa Wooky rozhodlo pred Vianocami zintenzívniť podporu e-kníh medzi čitateľmi špeciálnou akciou.

 „Wooky prišlo s novou, hravou grafikou,“ vysvetľuje zámer managing director Wooky Peter Bielčik. „Postupne zavádzame viaceré zmeny a úpravy. A popri tom chceme zákazníkom ponúkať vždy atraktívne ceny a zaujímavú ponuku. Aj preto sme spustili veľkú akciu, v ktorej je 100 najpredávanejších e-kníh zlacnených až do 88%.“

Pre fanúšikov e-kníh je to skvelá príležitosť naplniť si svoje virtuálne knižnice a pre tých, ktorí sa ešte neodhodlali e-knihy vyskúšať, je to dobrá príležitosť, myslí si Peter Bielčik. V akcii je naozaj výber toho najlepšieho – napríklad Inferno Dana Browna zlacnené z 15,90€ (papierová kniha) na neuveriteľných 5,55€ za e-knihu. Nechýbajú severské krimi Jo Nesboa, Carrie od Stephena Kinga, obľúbený Khaled Hosseini, Kurt Tepperwein, Paul Hoffman a jeho trilógia Ľavá ruka Boha.

Milovníci e-kníh si môžu vyberať aj zo slovenských autorov – Jozef Banáš a Jozef Karika, Andrea Coddington, či novinka Kandidát od dua Hečko-Havran.

Podľa Wooky je hlavným cieľom špeciálnej vianočnej akcie popularizácia e-kníh ako pohodlnej a lacnejšej alternatívy ku klasickým papierovým knihám. Akcia sa už v prvých dňoch stretla s pozitívnym ohlasom čitateľov a e-knihy si stiahli stovky zákazníkov – nielen pre seba, ale neraz ich tlačidlom Darovať posúvajú ako milý darček svojim blízkym, priateľom či kolegom. Mnohé e-knihy si možno poslať aj do čítačky Kindle, prípadne vďaka čítačke Wooky (zadarmo v Appstore a Google Play) knihy možno čítať na šiestich zariadeniach súčasne so zapamätaním si poslednej čítanej pozície.

E-knihu si samozrejme možno vyskúšať cez úryvok a do pár sekúnd máte celú knihu u seba vďaka funkcii Expres nákup. Za e-knihu či e-časopis zaplatíte  prostredníctvom telefónneho čísla. Automaticky sa strhne platba z kreditu alebo sa pripočíta k mesačnému účtu za telefón.

Celá ponuka TOP 100 bestsellerov