Každý z nás má nejaké koníčky. Či sa im venujete len malú chvíľku alebo dlhé roky, vždy bolo vašim záujmom, aby sa o vás dozvedelo čo najviac ľudí.

Webstranky a eshopy

Tvoríte radi a radi by ste chceli aby sa o vás dozvedeli vaši budúci klienti? Roznášať letáky síce ešte nevyšlo z módy, ale je to nepraktické. V dnešnej dobe si budúci podnikatelia – kreatívci vyhliadnu odborníkov, ktorí im pomôžu a poradia pri tvorbe web stránok. Že nie? Myslíte, že vám nikto neporadí a budete si musieť sami naštudovať? Určite nie, obráťte sa na atomer.sk a oni vám hravo poradia pri zakladaní webu. Založíte si ho sami. Ani netušíte aké to je ľahké.

Prezentovanie seba samého

Máte podnikateľského ducha? Vyrábate nejaké výrobky a chcete ich predávať? Problémom je, že o vás nikto nevie a neviete akú formu reklamy si zvoliť? Pre začiatok si založte webovú stránku, na ktorej bude podrobne popísané v čom by ste chceli podnikať a hlavne aké produkty predávate! Čo je vaším plánom nestačí, treba vytvoriť aj cenovú ponuku. Potrebný je aj kontakt na vás, aby sa s vami vedeli zákazníci skontaktovať. Tak neváhajte a choďte do toho!

Rýchlosť založenia web stránky a jej dizajn

Myslíte si, že zakladanie web stránky trvá nejakú tu dobu? Od atomer.sk vôbec. Stačí narátať do minúty a vaša web stránka je už na svete. Aké jednoduché, čo myslíte? Jediné čo musíte spraviť je vyplniť názov vašej web stránky a bude to!

Ale čo ak si chcete zmeniť dizajn, ktorý vám oni určili? Na atomer.sk si môžete navrhnúť vlastný dizajn. Všetko podľa vašich predstáv. Napríklad ak chcete vyrábať drotárske výrobky a následne ich predávať, môže byť vašou dominantou nejaký váš drotársky výrobok. Je to všetko len o vašej kreativite. Bude to len váš web, bude prezentovať vašu firmu. Vytvorenie web stránky len u atomer.sk je profesionálne, tak neváhajte a naštartujte svoje podnikanie.

Do predávania!