Novinky

Antik TV mení programové balíčky, obohacuje a rozširuje ponuku

Programová ponuka Antik TV sa zmenila. Hoci sme si ešte poriadne nezvykli na novinky, ktoré Antik TV prináša od posledných septembrových zmien, už aj prináša ďalšie a to oveľa rozšírenejšie balíky. Majitelia set-top-boxov by tak mali spozornieť a nahliadnnuť, čo Antik TV ponúka po novom.

Základné balíčky sú rovno dva

V súčasnosti sú k dispozícií dva balíky nazvané ako základný balík. Obe ponúkajú slušný výber slovenských a českých kanálov, rôzne regionálne aj menej známe súkromné stanice z celého Slovenska a Českej republiky. Ide aj o športové kanály, hudobné stanice, spravodajstvo, ako aj mnoho televízií venovaných seriálom a filmom. Súčasťou sú po novom aj chorvátske, francúzske, talianske, ruské a iné svetové stanice. Hoci sú dve, predsa len je v nich rozdiel, pre niekoho dokonca zásadný.

Pre majiteľov Antik Internet je cena základného balíka 2 €, pre samostatnú službu Solo Tango (čiže len televízia bez internetu) máte k  dispozícií aj kanály Markíza, Doma, Dajto, TV JOJ, JOJO plus a Wau, ktoré nie sú súčasťou balíka Základný balík LIGHT. Ten stojí zákazníkov využívajúcich Antik Internet 0 € a záujemcov o službu TANGO TV stojí 5,88 € mesačne.

Ďalšie vylepšenia

Prémiový balík je tiež zaujímavým spestrením ponuky. Stojí 7,88 € mesačne a jeho súčasťou je bohatá ponuka hudobných staníc, známych kanálov so zameraním na filmy, seriály, CS film, History, AXN, Disney Channel, VOX, nemecké stanice, ale tiež ponuka erotických televíznych staníc EROX EROXXX, Brazzers TV, DUSK a pár ďalších.

Medzi novinkami je možné nájsť aj čisto maďarský balík. Za tak povediac symbolickú cenu 2 € je možné získať v zákazníckych centrách ANTIKu ponuku čisto maďarských televíznych staníc z ktorých mimo klasické M1, M2, M4, M5, Duna a RTL Klub možno spomenúť aj RTL Gold, SOROZAT, RTL+, Filmbox Plus, FilmBox Family, atv a ďalšie.

Čisto filmový balík s cenou 9,40 € obsahuje HBO HD, HBO 2, HBO 3, Cinemax HD a Cinemax 2 HD, prípadne je ešte voľba piatich kanálov podľa vlastného výber pre vlastné TANGO TV za 5,55 mesačne s výberom medzi kanálmi zameranými na dokumentárne, športové, záujmové, filmové oblasti, či erotiku.

You may also like

More in:Novinky