Novinky

Aké smartfónové trendy budú kraľovať tento rok?

Určite nikoho neprekvapí tvrdenie, že sme od našich mobilných telefónov čoraz viac závislí. A niet sa čomu čudovať. Ich primárnou úlohou už dávno nie je len komunikácia, ale bežne nám pomáhajú pri práci, pri zdokumentovaní našich zážitkov, sú súčasťou nášho voľného času a či si to dokážeme priznať alebo nie, bez mobilu by sme dnes už len ťažko dokázali fungovať. Jedným z dopadov súčasnej pandémie bol aj silný tlak na digitalizáciu, ktorá sa odrazila v širokej ponuke mobilných služieb, aplikácií ale aj lacnejších dát. Ako vyzerajú najnovšie trendy v oblasti smartfónov?

Mobily smartfony

5G

Vďaka stúpajúcemu množstvu zariadení, ktoré majú integrované funkcie 5G, už táto technológia nie je žiadnou záležitosťou budúcnosti. Naopak, moderní spotrebitelia už považujú 5G za kľúčový faktor pri výbere svojho nového mobilného telefónu. Vysvetlením sú všetky možnosti a príležitosti, ktoré so sebou táto technológia prináša – kvalitnejšia tvorba a spotreba videa, rýchlejšie sťahovanie, nezabudnuteľné zážitky z AR / VR a hier ale aj kapacita na streamovanie videí v rozlíšení UHD. 5G sa postupne stáva samozrejmosťoua preto sa pri kúpe nového smartfónu poobzerajte po zariadení, ktoré ho má integrované.

Veľkosť smartfónov

Časy, keď sa čokoľvek nad šesť palcov považovalo za tablet, sú preč. Dnes sú v rovnakej aproximácii aj tie najbežnejšie smartfóny. Väčšie telefóny majú spravidla väčšiu batériu, lepšiu reguláciu prehrievania zariadenia, väčšie snímače fotoaparátu a ďaleko lepší výkon reproduktora. Ak teda chcete ísť s dobou, určite siahnite po smartfóne s väčšou obrazovkou.

Zaoblené displeje

Zaoblené displeje sú vo svete smartfónov čoraz aktuálnejšou témou. Na jednej strane poskytujú ďaleko prémiovejší dotyk, vylepšené zážitky zo sledovania a väčší pomer obrazovky k telu telefónu, no na druhej strane sú zraniteľnejšie voči poškodeniu a zaberajú viac vnútornej pamäte. Tieto nekonečné displeje bez pridaného rámiku sa stávajú čoraz väčšou samozrejmosťou všetkých nových modelov smartfónov.

Skladacie ohybné smartfóny

V populárnych „skladačkách“ vedie značka Samsung. Vďaka smartfónom tohto typu viete využiť váš mobil v štandardnom prevedení, no pri jeho otvorení sa vám obrazovka plynulo zduplikuje, čo zdvojnásobí zážitok z obrazu vášho mobilného  telefónu. Ide však o smartfóny z najvyššej cenovej kategórie, a preto sú zatiaľ skôr výsadou technologických nadšencov, než bežných ľudí.

Mobily smartfony

Rýchlosť nabíjania

Minulý rok bol  rýchlosti nabíjania vskutku prelomový, vďaka čomu si už dnes vieme nabiť mobilný telefón za menej než jednu hodinu, nie je to fantastické? Navyše, nie len to len rýchlosť, v ktorej sme zaznamenali pokrok. Technologické spoločnosti neustále vyvíjajú nové spôsoby nabíjania, čo nám náš život značne zjednodušuje.

Ak chcete aj vy ísť s dobou a zaobstarať si najnovší mobilný telefón, určite nezabudnite využiť výhodné zľavové kupóny na eshope mp3.sk. Výhodou obchodu nie sú len skvelé ceny najnovších modelov, ale aj možnosť kúpiť si smartfón prostredníctvom ich online bazáru mobilov. Ak teda túžite po drahšom modely, nezúfajte, možno váš vysnený smartfón nájdete v perfektnom stave a navyše v polovičnej zľave v internetovom obchode mp3.sk. Vybrať si môžete aj spomedzi mobilného príslušenstva, tabletov, notebookov a mnoho iného. Nečakajte a využite svoju zľavu ešte dnes.

You may also like

More in:Novinky