Novinky

Slovenské stránky pre herné konzoly Playstation a ich podpora

Kontaktovať slovenskú podporu Playstation je ako kontaktovať spoločnosť Apple s požiadavkou na jeden iPhone zadarmo. Reálne sú možné obe možnosti, ak sa vám konečne podarí nájsť nejaký kontakt, ale pri oboch nedostanete do emailovej schránky žiadnu odpoveď. Slovenská stránka Playstation je dokonca akýmsi veľmi zlým vtipom. Je január 2015, no tieto stránky zamrzli v roku 2012. Príchod PS4 ešte len hlásia, ako inováciu a pripravovanú novinku. Problém však je, že na stránkach sa nenachádza nič aktuálne, na kontakt nikto neodpovedá a podpora je celkom v…

ps-slovensko

Na Slovensko sa zabudlo, pretože stránky so slovenskou pod-doménou na hlavnej PS doméne nie sú aktuálne. V dosť výrazne zaostalej podobe sú tieto stránky celé roky.

http://sk.playstation.com

Na rozdiel od nich sa napríklad veľmi bohato prezentujú české, alebo poľské.

http://cz.playstation.com
http://pl.playstation.com

Čo je veľmi zaujímavé, je fakt, že podobne malý jednoduchý dizajn stránok má aj Maďarsko. To však na rozdiel od slovenskej verzie aspoň postrehlo príchod novej konzoly a tak sa dá predpokladať, že technická podpora bude aj naozaj fungovať.

http://hu.playstation.com

Sony Playstation na nás zabúda
Dlhodobým problémom je absolútna ignorácia Slovenska zo strany Sony Playstation. Hráči, ktorí si pri registrácií svojho konta a snahy o hranie online registrujú účet a spustia, sú zablokovaní, pokiaľ uvádzali správny údaj – adresu na Slovensku. Každý hráč, ak si nechce zablokovať prístup do online sekcie a k online obsahu, je nútený uvádzať adresu minimálne aspoň v Českej republike.

Ak hľadáte technickú pomoc, kontaktujte Českú republiku na adrese: podpora@playstation.cz

You may also like

More in:Novinky