Novinky

Univerzálny odlamovací nôž Wolfcraft

Odlamovacie nože sú v dnešnej dobe bežným vybavením nielen v logistických oddeleniach veľkých prevádzok, nájdeme ich prakticky všade, kde sa pracuje s papierom a kartónom v malom či veľkom množstve. Odlamovacie nože sa medzi sebou líšia predovšetkým kvalitou a materiálom čepele, ktorý definuje ich aplikáciu a životnosť, a potom tiež ergonómiou úchopu a ďalších funkčných doplnkov, ktoré uľahčujú prácu s nástrojom a tvoria pridanú hodnotu konkrétneho artikla.

odlamovací nôž

Odlamovacie nože sú v dnešnej dobe bežným vybavením nielen v logistických oddeleniach veľkých prevádzok, nájdeme ich prakticky všade, kde sa pracuje s papierom a kartónom v malom či veľkom množstve. Odlamovacie nože sa medzi sebou líšia predovšetkým kvalitou a materiálom čepele, ktorý definuje ich aplikáciu a životnosť, a potom tiež ergonómiou úchopu a ďalších funkčných doplnkov, ktoré uľahčujú prácu s nástrojom a tvoria pridanú hodnotu konkrétneho artikla.

Odlamovacie nože značky Wolfcratf

Spoločnosť Wolfcraft dlhodobo vyrába kvalitné a funkčné náradie pre štandardné využitie v rôznych oblastiach uplatnenia a súčasne príslušenstvo pre elektrické náradie. Odlamovacie nože značky Wolfcraft sa vyznačujú špeciálnym prevedením a doplňujúcim vybavením, ktoré z nich robí ideálneho pomocníka pre prácu v sklade a pri základných manuálnych logistických operáciách, ako sú balenie a vybaľovanie tovaru malých i väčších rozmerov, či bežné rezanie mäkkých materiálov, ako sú kartón či pevná polymérna fólia.

Charakteristika odlamovacích nožov Wolfcraft

Nože Wolfcraft sú vybavené kovovou odlamovacou čepeľou určenou predovšetkým na rezanie papiera rôznej hrúbky (od listov až po kartóny a kompozitné obaly) a kože, veľmi dobre však fungujú aj na ďalšie obalové materiály s podobnými vlastnosťami a pevnosťou. Nože sú dodávané v sete, štandardné balenie obsahuje okrem masívnej kovovej rukoväte s gumovou protišmykovou vložkou čepeľ s 8 odlamovacími dielkami. Čepeľ je možné zadovážiť po spotrebovaní samostatne v dvoch dĺžkach podľa potreby.

Doplnky a funkčné technológie

Konštrukčné riešenie nože ponúka niekoľko špeciálnych doplnkov a inovatívnych prvkov, vďaka ktorým je jeho používanie veľmi pohodlné a bezpečné. Tieto zahrnujú najmä:

  • ergonomický úchop rukoväte vylepšený tvarovaním a prídavnými elementami obmedzujúcimi vyšmyknutie z tvrdého a ľahkého plastu
  • kovovú vodiacu lištu čepele spevňujúcu jej uzavretie v rukoväti a limitujúcu priehyb po dĺžke pre dlhšiu životnosť čepele a presnejší rez
  • otočný gombík umožňujúci nastavenie a zaistenie vysunutia čepele
  • zásobník na ostrie

Veľkou výhodou tohto modelu je systém odlomenia a výmeny ostria. Odstránenie použitého dielku ostria, ktoré stratilo svoje funkčné charakteristiky je možné realizovať prostredníctvom zabudovaného odlamovacieho nástroja. Výmena ostrí je jednoduchá vďaka špeciálne navrhnutého držiaku.

Náradie a nástroje TME

Odlamovacie nože Wolfcraft si môžete objednať z katalógu spoločnosti TME (Transfer Multisort Elektronik Sp. Z. o.o.), ktorá je jedným z predných predajcov náradia, nástrojov a súčiastok najmä pre oblasť elektroniky, ponuka je však rozšírená aj na bežné náradie, aby pokryla kompletný dopyt svojej cieľovej skupiny zákazníkov. Spoločne s nožom je možné si kúpiť tiež potrebné príslušenstvo a tiež ďalšie nástroje prakticky pre akýkoľvek účel.

You may also like

More in:Novinky