Novinky

Vlastný blog: Aká je vhodná motivácia na písanie blogu?

Možno si kladiete otázku – ako začať písať blog? Prípadne, prečo by som mal niečo také robiť? Samozrejme, je to na vás, ale usudzujeme, že už keď ste sa dostali k takýmto článkom, s niečím podobným ste sa minimálne vo svojej hlave pohrávali alebo stále pohrávate. Ako je už v úvode v úvode, ľudí je na svete skutočne neúrekom a prakticky každý z nás zažíva niečo unikátne, niečo jedinečné, s čím, keby sa podelí s ostatnými, či už v užšom alebo širšom okolí, tak ich môže nielen informovať, ale aj inšpirovať, čo rozhodne nemusí byť na škodu. A takto funguje aj obojstranne, vy môžete byť inšpirovaní niečím, čo si prečítate od svojich blízkych, od kamarátov alebo prakticky od kohokoľvek. V tom je najväčšie čaro blogu. Vy totiž píšete o sebe, možno aj pre seba, ale v konečnom dôsledku viete inšpirovať aj ostatných a môžete niekomu, zľahka nadnesene povedané, zmeniť život.

Tak poďme k otázke z úvodu tohto textu. Ako začať písať blog? Úplne jednoducho. Začnite písať. Premyslite si, čo by ste chceli povedať svetu, predstavte si, že sedíte na káve alebo na obede s niekým, komu chcete rozpovedať nejakú príhodu, niečo čo sa vám stalo, niečo čo ste videlo, prípadne niečo, čo vás v živote nasmerovalo niekam inam. Možno to znie až nereálne, ale skutočne to nie je také komplikované ako by sa mohlo zdať. Veď čo najhoršie sa môže stať? V úplne krajnom prípade si vašu prácu neprečíta toľko ľudí ako možno budete čakať, prípadne to pošlete svojim blízkym a známym a tí vám dajú spätnú väzbu. Ale ak inšpirujete čo i len jedného človeka alebo nielen inšpirujete, ale aj pobavíte alebo mu zlepšíte deň, bude to mať zmysel. Najťažšie je začať a to nie je mýtus, to je rokmi overená pravda. Preto sa nenechajte znechutiť ani odradiť, odhoďte hanblivosť a strach a pokojne poďte na to.

Dôležitý je príbeh

Skutočne nejde o to, či budete písať odborné texty alebo bude váš písomný prejav na úrovni celoštátneho média. Nemusíte byť spisovatelia ani novinári, nemusíte mať naštudované rôzne odvetvia. Niekedy stačí povedať svoj príbeh. Aj tí najlepší marketéri obrovských svetových firiem vám povedia, že príbeh je to, čo získava pozornosť. Príbehy, príbehy, príbehy. Či už sa jedná o cestovanie, kultúru, medziľudské vzťahy, pozeranie filmov. Alebo seriálov či zábavný priemysel, koncerty alebo besedy, je toho naozaj neúrekom. Stačí si len vybrať. Nepochybujeme o tom, že ste niečo zažili aj vy a niekoho tým môžete inšpirovať.

Predovšetkým, čo sa týka kasín, jedná sa o odvetvie, ktoré ľudí v posledných rokoch veľmi baví. Nečudujeme sa, v súčasnosti to nie je iba o kamenných kasínach, ktoré poznáme z praxe či z filmov, ale aj o online priestore, kde si môžete vybrať z klasických aj moderných hier, takto funguje napríklad Royal Vegas Online Casino. Výber je veľmi pestrý, ľudia sa bavia a zákazníci taktiež radi o tejto forme zábavy čítajú rôzne zaujímavosti. Ktovie, možno sa nájdete práve v tomto. Zábavný priemysel, ktorý predstavujú kasína súvisí aj s filmami – napríklad sú ľudia, ktorí píšu blogy o filmoch, svoje názory či pohľady. Iní si to následne čítajú a komentujú to, čo vytvára diskusie. Taktiež nielen filmy, ale aj seriály sú častokrát témou, ktorá láka, veď skoro každý z nás má napozerané niečo iné a môže ponúknuť svoj inside. Písať sa dá v tomto storočí prakticky o čomkoľvek.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

🤷🏼♀️🤔😃. . . . . . #bepositive #beoptimistic #quotes #quoteoftheday #mood #sunday

Príspevok, ktorý zdieľa jankahairstylist (@janah_blog),

A možno začnete písať a zistíte, že to nie je pre vás. Bolo by to zlé? Nie, bolo by to super. Doteraz vás to lákalo, hovorili ste si, čo keby ak keby, váhali ste. Ale keď niečo, čo vás dlhšie lanári, vyskúšate a zistíte, že to nie je nič pre vás, tak ste vlastne zvíťazili. Nie nadarmo sa totiž hovorí, že nie je ani tak dôležité vedieť, čo chcete, ale vedieť, čo nechcete.

You may also like

More in:Novinky